Kobiety chcą trójkątów, bo kręci je gejowski seks?


Brytyjscy naukowcy zrobili badanie!

O tym, że kobiety kręci gejowski seks wiemy od dawna. Teraz okazuje się, że dlatego też decydują się na trójkąty z dwoma mężczyznami. Sprawdzili to naukowcy (tym razem nie amerykańscy) z uniwersytetu w Birmingham.

Nie da się ukryć, że na temat kobiet i ich podejścia do trójkątów, zwłaszcza MMF (czyli male-male-female) za wiele badań nie mamy. Postanowił to zmienić Ryan Scoats z uniwersytetu w Birmigham, który zrobił wywiady z 16 kobietami, mającymi przynajmniej jedno doświadczenie trójkąta – z chociaż jednym facetem.

 

Czego badacz się dowiedział? 20 proc. miało doświadczenie trójkąta z dwoma facetami i chciałoby spróbować ponownie. 37 proc. – chciałoby w takim uczestniczyć.


Okazuje się, że główną motywacją kobiet było to, by mężczyźni uprawiali też seks ze sobą. Jedna z uczestniczek badania przyznała nawet, że bardziej chodziło jej o to, by zobaczyć jej partnera z drugim facetem, niż o jej własną przyjemność. To nie tylko jest dla kobiet bardzo podniecające, ale też jest ważne w kontekście bezpieczeństwa i zmniejszenia ich uprzedmiotowienia.

Scoats podkreśla też, że problemem jest w ogóle stygmatyzacja i stereotypy, często umacniane pornografią, na temat osób, które angażują się w seksualne trójkąty. I dlatego też kobiety, chociaż chciałyby, z nich rezygnują.

 

No więc panowie, może czas się… otworzyć na nowe doznania?

 


Zobacz Też: Ujawniono SKANDALICZNE powiązania katastrofy smoleńskiej. Jesteśmy zszokowani Więcej informacji:


Komentarze: