KOD-owcy nie oszczędzili nawet pomnika Misia Wojtka. Błyskawiczna reakcja nauczycielki. Doszło do ostrej wymiany zdań (wideo)


KOD-owcy nie oszczędzili nawet Misia Wojtka. Jego pomnik w Edynburgu został ,,udekorowany” płachtą z napisem ,,Konstytucja” Na szczęście nauczycielka jednej ze szkół polonijnych szybko sobie z tym poradziła.

Zwolennicy KOD-u często na cel biorą obiekty, które stronie patriotycznej kojarzy się pozytywnie. Dlatego po Kolumnie Zygmunta przyszła pora na znajdujący się w Edynburgu pomnik Misia Wojtka.

Ubierz misia w Konstytucję. Wraz z Gals for Gals Scotland, Razem Szkocja i grupką innych osób postanowiliśmy pokazać nasz sprzeciw wobec łamania Konstytucji w Polsce

– pisali o swojej akcji.

,Ozdoba” nie wisiała długo. Na miejscu pojawiła się nauczycielka wraz z dziećmi z jednej ze szkół polonijnych, która uznała, że to ,,wstyd”. Szybko ściągnięto płachtę z napisem ,,Konstytucja”.

Komentarze pod poniższą relacją wideo zamieszczoną brzmiały wyjątkowo jednostronnie – zwolenniczka obrony konstytucji nie przejmowała się wolnością słowa w komentarzach, pisząc, że ,,blokuje osoby, które w ogóle nie powinni się tutaj znaleźć” [tj. na jej profilu – red.]. Natomiast takie komentarze jej zwolenników nie przeszkadzały jej:

Wstrętna ,ochdna nauczycielka ,powinna się wstydzić [pisownia oryginalna – red.]

źródło: niezlomni.com


Zobacz Też: Odżyły dawne plotki na temat Macrona. Dziennikarz pisze: ,,Jego żona to tylko przykrywka”


Komentarze: