Tankujesz diesla albo 95? Na Orlenie jest nowe paliwo


Najpopularniejsze dotychczas paliwa dostępne na stacjach sieci Orlen zostały zastąpione nowymi produktami. Od dziś zamiast najtańszych 95 i ON kupimy Efecta 95 i Efecta Diesel. Dzięki nim samochody mają mniej palić.

 

Przedstawiciele koncernu Orlen poinformowali, że najnowsze wymogi dotyczące składu i jakości paliw, a także chęć wzbogacenia oferty o nowe produkty, doprowadziły do poważnych zmian na stacjach. Na Orlenie nie będzie można już kupić benzyny EuroSuper 95 i oleju napędowego Ekodiesel Ultra. Dystrybutory na stacjach będą dostarczać najnowsze na rynku paliwa Efecta, które oprócz standardowych norm, spełniają szereg rygorystycznych testów i badań, które potwierdzają założenia pomysłodawców.


Co ważne, specjalny czynnik zawarty w nowym paliwie ułatwia jego tankowanie poprzez fakt, że ograniczono pienienie się tej cieczy.

Warto wiedzieć też, że najnowsza oferta paliwowa sieci Orlen przeszła badania prowadzone przez laboratoria firmy SGS, czyli światowego lidera i innowatora w dziedzinie kontroli, badań i certyfikacji. Swój udział w testach produktowych miała też firma BOSMAL, która miała za zadanie sprawdzenie nowych paliw w warunkach codziennej eksploatacji w ruchu miejskim, a także na autostradzie.

Źródło: wp.pl, autokult.pl


Zobacz Też: Polskę czeka rozlew krwi. Wstrząsająca przepowiednia jasnowidza o przełomie 2018/19 Więcej informacji:


Komentarze: