Ukrainiec napadł na Polaków w Lublinie: „Głupie Polaki, pozap*****am” i ubiję, jak na Wołyniu”


Nazir K. obywatel Ukrainy rok temu próbował pobić ochroniarzy i zaatakował sprzedawcę, ponieważ będącemu pod wpływem alkoholu mężczyźnie uniemożliwiono wejście do jednego z klubów w Lublinie. Podczas awantury Nazir K. wykrzykiwał m.in. „Głupie Polaki, pozap*****am”, czy „Ubiję, jak na Wołyniu.”

 

Mimo iż zdarzenie miało miejsce rok temu, prokuratura mogła postawić zarzuty Ukraińcowi dopiero teraz. Awanturnik usłyszał zarzuty napaści i znieważenia. Jak podaje portal nczas.com: „Sąd Okręgowy w Lublinie zajmie się sprawą, jak sam siebie określał „żołnierza-banderowca”, w najbliższych tygodniach. 30-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.”


Jak twierdzą świadkowie, Ukrainiec nie został wpuszczony do klubu, ponieważ był zbyt pijany. Najpierw wyzwał ochroniarzy, a następnie ruszył do nich „z pięściami”, Ci jednak nie dopuścili do bijatyki. Swoje niezadowolenie mężczyzna wyładował na znajdującym się w pobliżu sprzedawcy gorących kiełbasek. Nazir K. wdał się ze sprzedawca w sprzeczkę i zaczął niszczyć jego mienie. Kiedy sprzedawca kazał ma zapłacić nazwał go „jeb… Polakiem.”

Podczas zatrzymania przez policję Ukrainiec miał we krwi blisko 1,6 promila alkoholu. Mężczyzna nie przyznał się do winy twierdząc, że awantura wywiązała się ponieważ ochroniarze nie pozwolili mu zabrać rzeczy z szatni.

 

źródło: sioe.pl


Zobacz Też: Ukraina : [WIDEO] HIT! Wesoły imigrant opowiada dowcip, wyśmiewający niemiecki naródy


Komentarze: